JAVA DEVELOPERS DAY 2006 - PODSUMOWANIE KONFERENCJI!


Pisanie testów z wykorzystaniem biblioteki TestNG, metody integracji techniki AJAX w aplikacjach Web opartych o platformę Java Enterprise Edition, efektywne wykorzystanie infrastruktury IT zorientowanej na usługi - benefity JSR 208, zastosowanie praktyk Agile w tworzeniu aplikacji i systemów z wykorzystaniem Javy - to niektóre z tematów Konferencji Java Developers Day 2006, która odbyła się 21 października w krakowskim Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Organizatorem imprezy była Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA.

W spotkaniu wzięło udział 350 osób wykorzystujących technologię Java w swojej pracy zawodowej lub hobbistycznie oraz przedstawiciele największych firm branży IT działających na rynku polskim i międzynarodowym.

Parę minut po godzinie 9.00 oficjalnego otwarcia konferencji dokonali Prezes Fundacji PROIDEA ? Andrzej Targosz oraz V-ce Prezes firmy DRQ S.A. ? Łukasz Majer.

Następnie głos został przekazany honorowemu gościowi JDD ? Bruce?owi Eckelowi ? autorowi wielu popularnych książek dotyczących technologii Java, m.in.: ?Thinking in Java?.

W przerwach pomiędzy prelekcjami uczestnicy zwiedzali stoiska. Trwały rozmowy biznesowe, czasami mniej lub bardziej formalne ;-)

Serdeczne podziękowania składamy Złotemu Sponsorowi JDD ? firmie DRQ S.A. oraz Srebrnemu Sponsorowi ? firmie Software Mind Sp. z o.o., a także pozostałym Sponsorom ? firmom: Sabre Poland, Bea Systems, Infolet, Altkom, Motorola oraz IBM, bez których ta konferencja nie doszłaby do skutku.

Mamy nadzieję, że opuścili Państwo Kraków zadowoleni, pełni wrażeń, z nowymi, cennymi informacjami. Liczymy, że za rok ponownie przyjmiecie nasze zaproszenie i spotkamy się być może w szerszym gronie.

Korzystając więc z okazji już dziś serdecznie zapraszamy na Java Developers Day 2007!

MATERIAŁY KONFERENCYJNE!

Szanowni Uczestnicy Java Developers Day 2006!

W zakładce agenda udostępniliśmy Państwu wszystkie prezentacje, w oparciu o które zostały przeprowadzone prelekcje podczas konferencji Java Developers Day 2006. Mamy nadzieję, że będzie to cenne źródło informacji zarówno dla uczestników JDD, jak i dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tegorocznym wydaniu Java Developers Day.

MATERIAŁY AUDIO/ VIDEO ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE W NAJBLIŻSZYM CZASIE!